Šiais laikais visi mes nuolat kažkur skubame, bėgame ir bandome sutvarkyti šimtus mus užgriuvusių darbų. Miesto šurmulys apgaubia ir įvilioja į nuolatinę rutiną, versdamas mus žaisti nesibaigiančias gaudynes su laiku. Tačiau, kartais gi taip norisi sustoti, atsipūsti ir tiesiog pasimėgauti gyvenimu? Mes galime Jums tai pasiūlyti!

Vos 15km už Vilniaus miesto centro įsikūrusi Karklėnų Oazė leis Jums pamatyti kasdienybę kitu kampu: mus supantys nuostabūs gamtos vaizdai leis Jums atsikvėpti ir nuraminti mintis bei sielą. O kaip gera, kad tokioje užburiančioje atmosferoje dar ir galėsite minėti savo svarbiausias progas!

Karklėnų Oazė – elegancijos, šviesos ir jaukumo persipinimas vienoje erdvėje, kur savo šventes gali švęsti iki 80 žmonių.  Karklėnų Oazėje dirbanti profesionali virėjų, dekoratorių bei padavėjų komanda pasirūpins, kad Jums tikrai nieko netrūktų, o išvykę iš sodybos norėtumėte grįžti dar kartą.
Be to, pavargę nuo linksmų, kojas varginančių šokių ir garsios muzikos, išėję į lauką, galėsite atsipūsti sodybos įrengtoje terasoje ir pasimėgauti puikiu gamtos vaizdu arba pasivaikščioti prie didelio tvenkinio ir atsipalaiduoti. O tam, kad Jums būtų dar patogiau, Karklėnų Oazėje rasite viešbutį, kuris mielai priglaus Jus poilsiui po šventės.

Esame pasiruošę išklausyti visus Jūsų poreikius, atsakyti į kilusius klausimus bei duoti Jums savo patarimus, kad Jūsų šventė būtų nepamirštama! Kreipkitės ir kartu tikrai rasime geriausią sprendimą!